Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2016, 13:46   #21
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,854
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niekoniecznie. Jeśli mówimy o nowych, to trzeba dokładnie poznać specyfikację odpowiadającego gotowca i przeliczyć sobie. Trzeba też doliczyć cenę windowsa, który w nowym jest w cenie, a kupując oddzielnie dochodzi ok 350 pln. Podsumowując swój składak wcale nie musi wyjść taniej.

A porównując z podanymi tu wyżej używkami, to za 3 stówki możesz się co najwyżej dobrze opić. Jeśli to komuś wystarczy, to nie ma sensu wyrzucać kasy na nówkę. Podany przeze mnie M58P za 3 stówki jest z monitorem - nie wiem co dają, bo mnie nie interesował.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post