Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2016, 22:18   #30
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Potwierdzam...

Tym bardziej, że po wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE z 2012 roku można odsprzedawać legalnie soft (wbrew ogłoszeniom M$ w TV który broni swojej kasy jak może) i można kupić bez problemu system za nieco ponad 100 zł.
Nie miałem pojęcia... No proszę, miło

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
@Jarson
Jak wiele masz doświadczenia z ludźmi i ich komputerami? Takie uogólnienie jest trafną oceną sytuacji w naszym pięknym kraju. ;] Sam wydałem pieniądze dopiero na siódemkę - i to pierwszy i pewnie ostatni raz w życiu.
Mam, mam. Owszem jak się... ten, no... składa składaka, to bardzo często bez uwzględniania OS-u. Ale ogółem obecnie bardzo dużo osób ma legalny system, bo po pierwsze nawet w części składanych komputerów taki się uwzględnia. Po drugie jeszcze jak pracowałem u lokalnego ISP, który miał przy okazji sklep, to nierzadko ludzie kupowali oryginały do swoich kompów (nie schodziło ich dużo, ale coś się sprzedawało). Po trzecie zaś gro nowych komputerów to laptopy, a tam to brak systemu jest rzadkością.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post