Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.02.2016, 13:11   #102
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,294
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
Okey
Miałem nadzieję, że to nie tylko u mnie
Pioneer DVR219L:
To klon QSI DDW-242\242S (chipset Mediatek MT1839LN+ OPU Hitachi HOP-356M ) więc nie ma szans żeby pracował z programem do prawdziwych Pioneer . Z tego co pamietam również te chipsety MediaTek były jakoś specjalnie po blokowane w wersji dla QSI\Pioneer ..Nie wiem czy DosFlashV2.0 da radę zgrać \wgrać cokolwiek z\do tych klonów QSI....Przy okazji sprawdzę ...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline