Dyskusja
:
HP DVD+R DL x8 MID: CMC MAG D03
Podgląd pojedynczego posta
27.02.2016, 14:32
#
35
seku
Moderator
Zlotowicz
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
ogólnie średnio u mnie wypadły te HP+DL. od CMC
jeszcze zobaczymy co NEC 4551A powie na nie
__________________
Every wish is only a journey away...
seku
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika seku