Dyskusja
:
HP DVD+R DL x8 MID: CMC MAG D03
Podgląd pojedynczego posta
28.02.2016, 13:12
#
36
Leman39
Moderator
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,422
Jak już wspominał Czary2mary, HP-ki nagra tylko iHAS z dziewiczym OPU.
Za to Pioneer i NEC całkiem dobrze
Leman39
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika Leman39