Dyskusja: Który smartfon ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.03.2016, 22:09   #341
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,315
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
kochani, proszę o szybką odpowiedź, Staśka ma dostać służbowy telefon,
ma do wyboru:

-Sony E1 II
-Samsung Grand Prime LTE
-Samsung G361F Galaxy Core Prime LTE
-LG Spririt 4G LTE

co byście brali?
Moim zdaniem Grand Prime jest najładniejszy. Jest za to dość spory i nie wiem czy Twojej Staśce będzie z tego względu pasował. Poza tym ekran oferuje niegdysiejszą już rozdzielczość.

LG Spirit jest nieco mniejszy, a więc i poręczniejszy - choć ja osobiście z powodu kształtu tylnej części obudowy uważam, że nie leży pewnie w dłoni. Wygląd, jak większości LG, średnio mi się podoba - kwestia gustu. Bateria ma nieco mniejszą pojemność i nie wiem, czy ekran to kompensuje (mniejszy, ale o większej rozdzielczości).

Ja rozważałbym tylko te dwa (osobiście wolę Xperie, ale na pewno nie takie małe jak ta E1 II). I chyba z tej pary mimo wszystko skłaniałbym się ku LG.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post