Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2016, 17:13   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,856
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na jakiej Lumii?
Mnie na 920 (jeszcze oryginalna Nokia) póki co nie grozi 10, nie wiadomo czy w ogóle oficjalnie udostępnią 10. Kombinowanie przez insidera mnie nie korci, przynajmniej aż się upewnię, że to dobrze będzie chodzić. Poczekam na więcej opinii ryzykantów w necie, pozytywnych oczywiście.

Z tego, co wyczytałem, to na win10 nie ma już działającej Here. Szkoda, bo na niej akurat mi zależy, a mapy windows na razie budzą wiele zastrzeżeń. W związku z tym nawet mi się nie śpieszy ani zależy na win10. Co prawda Here będzie dalej na 8.1, ale nie będzie już aktualizacji map....daje to jednak czas do namysłu i spokojne poczekanie na rozwój wypadków.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post