Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.03.2016, 09:38   #13
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,253
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Windowsa 11 Mobile raczej za prędko nie będzie przede wszystkim dlatego, że (przynajmniej na razie) M$ planuje utrzymywać desktopową dziesiątkę i zmieniać ją w formie aktualizacji, a nie wypuszczania nowych wersji. A skoro tak, to raczej nie należy się spodziewać, żeby odstali z wersją mobilną.

Z kolei trudno mi uwierzyć, żeby Windows 10 miał pozostać ich ostatecznym systemem. Ludzie są przyzwyczajeni, że jak coś ma nową nazwę to różnica jest większa niż gdyby to była zwykła aktualizacja i nie wiem, czy będzie łatwo to zmienić... Czas pokaże.

A że M$ traci na rynku mobilnym - cóż, Android wciąż jest lepszy. Mi się nieodmiennie podoba bardziej niż Windows. 10 Mobile naprawdę mocno zaciera tę różnicę, ale: po pierwsze i tak jest subiektywnie gorszy. Po drugie przede wszystkim Apple i Samsung bardzo popularyzują Androida mocno reklamując nowe generacje iPhone'a i Galaxy S, a przez to niejako i system który na nich jest. Po trzecie, są i inni producenci, którzy przecież również produkują modele z Androidem. Kolejna sprawa - na rynku mocno zamieszali chińscy producenci (przede wszystkim Xiaomi) i tam po raz kolejny widzimy Androida. No i wreszcie - obóz Microsoftu od zawsze cierpiał z powodu braku fajnych flagowców i w ogóle ciekawej oferty.

Choćby te nazwy - do dziś widząc numer jakiejś Lumii nie mam pojęcia, czy to model z niskiej, średniej czy wyższej półki. I co prawda Nokia, a potem M$ mieli kilka niegłupich pomysłów, jak zadziwienie konsumentów liczbą megapikseli aparatu fotograficznego w którejś tam Lumii (widzicie? nie pamiętam w której, tego się nie da spamiętać), czy bardzo ciekawa funkcja wyświetlania zegarka tudzież innych informacji na wyłączonym ekranie. Ale co z tego, skoro to nie było rozpropagowane... I tak ten zegarek zobaczyłem jakiś czas temu na średniopółkowej Lumii znajomej i nawet mi się spodobał, ale nie zwróciłem na niego większej uwagi i nie zapragnąłem całym sercem też mieć taką funkcję. A jak pojawiła się w Galaxy S7 jako wielka nowość, to potrafili to przedstawić jako coś co należałoby mieć - marketing zadziałał...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post