Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.04.2016, 13:20   #826
ciekawskiUser
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 31.03.2016
Posty: 4
ciekawskiUser w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Na wcześniejszej wersji (2.10 albo 2.11) po włączeniu Hirena z menu pendrive'a, a potem mini xp, na pulpicie były jakieś domyślne apki, "przeglądaj płytę", hbcd menu itd. Po zaktualizowaniu Waszego programu (obraz hirena został ten sam) na pulpicie mini xp jest tylko jakaś opcja z "zainstaluj sprzęt". Trzeba wejść w menu start -> zamontuj iso -> znaleźć moje iso hirena -> zamontuj. Wtedy dopiero można się dostać do tych wszystkich programów które tam są.
Ten sam pendrive, ten sam komputer, ten sam hiren, tylko wersja programu inna.

Może ja coś źle zrobiłem podczas aktualizacji? Pamiętam, że zgrałem obrazy iso na komputer, potem sformatowałem pendrive i uruchomiłem najnowszą instalkę. Jak się już skończyło instalować zgrałem swoje obrazy spowrotem i świrowanie z Hirenem się zaczęło.

Edit: Sprawdziłem Hirena na innym pendrive i innym komputerze (Hiren w katalogu iso/auto-iso bo gdy jest w katalogu /iso/ to wywala błąd, że nie znaleziono obrazu) i też nie ma menu na pulpicie. Proponuję wpisać w googlach frazę "hbcd menu missing". Inni też mają ten problem.

I jeszcze jeden bug się wkradł. Teraz totalnie z innej beczki. Gdy wystartuje pendrive'a i wejdę w instalacja systemów Linux -> kliknę Ubuntu (którego nie mam, to ważne) wywala błąd, że nie znaleziono obrazu. Klikam enter i ładnie mnie cofa, ale gdy kliknę "powrót do głównego menu" wszystko się rozjeżdża. Nie widać napisów w menu.

Ostatnio zmieniany przez ciekawskiUser : 01.04.2016 o godz. 13:48
ciekawskiUser jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online