Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2016, 10:50   #6
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hej. We wszystkich sondach nośników powinien też być brany pod uwagę czynnik budżetowy ,

wiadomo taki Panasonic kasuje Omege jakością , ale ceną już nie do końca.

Omega jak dla mnie kasuje jakością i ceną Verbatima.

Także sondy są ok ale nie jest w nich brany stosunek jakość /cena ,a wydaje mi się ,

że wiele osób czytających forum szuka optymalnych nośników na materiały video czy kopie.

Teraz to wygląda mniej wecej tak :

Sonda który samochód jest najlepszy :
-Mercedes
-Bmw
-Fiat
-Kia

no i wiadomo że każdy wolał by mietka czy BMW od Fiata czy KIA ale w kwocie 40tyś Kia Ceed wypada bardzo dobrze jakość/cena

To tylko moje zdanie ale tego typu sondy kojarzą mi się z sponsorowanymi artykułami , bo jest za ma ło zmiennych wziętych pod uwagę

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 02.04.2016 o godz. 10:54
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post