Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2016, 13:29   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Hej. We wszystkich sondach nośników powinien też być brany pod uwagę czynnik budżetowy ,

wiadomo taki Panasonic kasuje Omege jakością , ale ceną już nie do końca.

Omega jak dla mnie kasuje jakością i ceną Verbatima.

Także sondy są ok ale nie jest w nich brany stosunek jakość /cena ,a wydaje mi się ,

że wiele osób czytających forum szuka optymalnych nośników na materiały video czy kopie.

Teraz to wygląda mniej wecej tak :

Sonda który samochód jest najlepszy :
-Mercedes
-Bmw
-Fiat
-Kia

no i wiadomo że każdy wolał by mietka czy BMW od Fiata czy KIA ale w kwocie 40tyś Kia Ceed wypada bardzo dobrze jakość/cena

To tylko moje zdanie ale tego typu sondy kojarzą mi się z sponsorowanymi artykułami , bo jest za ma ło zmiennych wziętych pod uwagę
Wynik sondy jak by z definicji tworzą użytkownicy więc trudno jakby stosować jakiś klucz weryfikacyjny wybór\cena itp itd ... również kryterium jest \są najlepsze nośniki -również możemy wybrać\zagłosować na kilkanaście pozycji z rożnych półek ... również za bardzo nie widzę możliwości technicznych żeby uwzględnić ceny(częste zmiany\różnorodność cen \inne ceny w PL \inne na świecie ) \ czy też dodać kryterium ceny w naszych obecnych Sondach .
Być może dobrym pomysłem by był jakaś odrębna Sonda typu " Nośniki BD-R tanie a dobre " itp itd lub jakiś temat "rzeka " na ten temat .....
Jeżeli będzie taka wola większości nic nie stoi na przeszkodzie żeby taki temat\Sonda powstała ...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post