Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.04.2016, 22:48   #13
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zebir Podgląd Wiadomości
Tak jak zawszę powtarzam, kocham swojego linuxa i w życiu bym nie chciał wrócić do windowsa, ale niekiedy brak specjalistycznego softu mnie przeraża. I niektóre rozwiązania w stylu - "nie działa natywnie BR? najlepiej zripuj sobie w windowsie i przekopiuj" są po prostu straszne.

Co do CrossOvera to taki komercyjny WINE z ich supportem. O AnyDVD nie ma nawet wzmianki na ich stronie. I tak jak mówie odpalam masę aplikacji i gier poprzez WINE i to właśnie sterowniki wraz z DRMami praktycznie zawsze mają problemy przez co nie chce mi się nawet próbować. Poza tym z racji tego, że aplikacje w WINE są odpalane poniekąd we własnym "sandboxie" a raczej tzw "prefixie" nawet nie wiem jakby to miało działać. Ale ostatecznie w desperacji może i to spróbuje.

Mógłbym i odpalić kodi w WINE ale jestem przecież na linuxie i mam natywnego kodiego to się mija z celem.
Jeśli nie wirtualna maszyna, to może rozwiązanie pirackie... pobierz wersję piracką bez zabezpieczeń i tyle... zgodnie z polskim prawem możesz mieć kopie tego co posiadasz w oryginale... więc teoretycznie mając oryginał i pobierając kopie bez zabezpieczeń (którą potraktujemy jako prawdziwą kopie) będziesz fer...

Oczywiście to tylko teoria... nie rozwiązuje do końca problemu...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post