Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.04.2016, 16:18   #1
dalmashin
Kumotr
 
Avatar użytkownika dalmashin
 
Data rejestracji: 28.05.2004
Posty: 169
dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Program do nagrania dużej ilości danych na DVD

witajcie

Szukam programu do nagrywania płyt dvd.... Problem polega jednak na tym iż mam do nagrania 120GB danych w postaci tysięcy małych plików ukrytych w setkach katalogów. Szukam zatem programu który zrobiłby za mnie część roboty, czyli wrzucam mu wszystko a on dzieli dane ładnie na płytki z zachowaniem struktury katalogów, nagrywa, weryfikuje, prosi o następne płyty. A moja rola sprowadza się tylko do "włóż płytę, wyjmij płytę". Lenistwo to moja pierwsza cecha Oczywiście mogę zrobić to sam ale wole zdać się na sztuczną inteligencję.
Moja nagrywarka to TSSTcorpCDDVDW_SH-224DB_SB01 niegdyś polecana na tym forum. Płyty to sony DVD+R RITEK-F16-01. A może macie jakieś inne propozycje jak to zgrać. Na dysku już mam kopie, więc wchodzi tylko w grę chyba blu-ray i 5 płytek zamiast 25. Pozostaje kwestia opłacalności.

Ostatnio zmieniany przez dalmashin : 10.04.2016 o godz. 16:23
dalmashin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online