Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.04.2016, 22:02   #13
dalmashin
Kumotr
 
Avatar użytkownika dalmashin
 
Data rejestracji: 28.05.2004
Posty: 169
dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>dalmashin jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Posiadam już kopię na dysku ale wymyśliło mi sie posiadanie jeszcze jednej kopii na plytach. Z racji, że są to dane "bezcenne" chce je złożyć w innym lokum aby zminimalizować ryzyko kradzieży, pożaru itp. Jednocześnie chciałbym mieć możliwość odczytu niezależnie każdej płyty bez haseł i dekompresji. Dane są cenne tylko dla mnie, dla innych to śmieci. Zatem nagrywam część zboru na płytę, potem następną itd z zachowaniem drzewa katalogów ale i poszanowaniem przestrzeni na płycie. Na tym zależy mi najbardziej ale mam też lenia, żeby dzielić to wszystko ręcznie. Jeszcze nie sprawdzałem poleconego Alcohola ale już pokladam w nim nadzieję. A jak się nie uda to i tak alkohol da radę, uprzejemni czas spędzony na manualnym tworzeniu płytek.
dalmashin jest offline   Odpowiedz cytując ten post