Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.04.2016, 00:30   #1
SMBA
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika SMBA
 
Data rejestracji: 06.07.2009
Posty: 365
SMBA zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Zakup używanego PS3

Jak zwykle gdy dana generacja konkretnie już umiera - skuszony niską ceną zarówno sprzętu jak i gier zaczynam się zastanawiać nad kupnem jednej z konsol owej generacji. I nie kryję tu, że jednym z głównych motywów zakupu jest gra w SoTC z nieco lepszą płynnością i większą rozdzielczością.

O ile w przypadku PS2 kupiłem nową sztukę, to już PS3 chciałbym kupić używane. Zdążyłem już patrząc po allegro zauważyć, że napędy padają jak mrówki (cytując FAQ " Wszystkie są tak samo słabe." ).

Przechodząc do rzeczy - warto w ogóle pchać się w używane PS3? Jeśli tak - jaki model? Wydaje mi się że im nowszy tym lepiej, ale kto wie czy awaryjność nie wzrasta wraz z miniaturyzacją.

I jak wygląda obecnie kwestia CFW? Trzeba patrzeć pod kątem konkretnej wersji OFW czy nada się dowolna? FAQ wydaje mi się być nieco nieaktualne w tej kwestii.

No i oczywiście ostatnie pytanie - czy w chwili obecnej w ogóle warto myśleć o CFW, tzn. czy mogę je sobie wyłączyć i grać bez obaw online i czy scena wypuściła cokolwiek godnego uwagi? Szukając oprogramowania by przerobić PS3 na media center niestety nie znalazłem nic co obsługiwałoby x265.

Myślałem przez chwilę o tym by przyoszczędzić i kupić model z uszkodzonym napędem, a gry przegrywać z płytki na dysk twardy konsoli. Wtedy właśnie uświadomiłem sobie że nie mam w domu ani jednego sprawnego napędu. Nawet DVD*.

*CD pod IDE może by się jakiś na strychu znalazł.
SMBA jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online