Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.04.2016, 22:17   #18212
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jechałem do roboty rano, zjazd z Trasy Siekierkowskiej na Wał Miedzeszyński był zamknięty, to zjechałem za Wisłą, po drodze jeszcze Łazienkowska była zamknięta (co w niczym nie przeszkadzało), jak na Ochocie sprawdziłem czas, to wyszło, że jechałem 3 minuty dłużej niż zwykle.
Nie napiszę co tej pani dolega.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 24.04.2016 o godz. 22:19
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post