Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.04.2016, 22:22   #8
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez SMBA Podgląd Wiadomości
Nie jestem pewien czy szukam - są ze 3 exclusivy na Xboxa w które bym chciał zagrać (Shenmue II, Jet Set Radio i Phantom Dust) i z ciekawości się rozejrzałem po allegro by zobaczyć po ile chodzą w tej chwili zestawy.

Sam set wydaje mi się atrakcyjny: konsola i 4 oryginalne pady (1 "gruby", i trzy "eski") i kierownica poniżej 200zł. Pytanie tylko pozostaje - co to do cholery jest na obudowie?

znalazłem coś takiego jak modchip x-ecuter 2 który ma takie przełączniki:
A to nie jest jakiś przełącznik do modchipa/TSOP-a co by wybierać banki pamięci? tym bardziej sugerujące jest "Protect/Unprotect".

Generalnie pierwszy X to świetna konsola - jeśli chcesz wyciągnąć z niej 200% to szukaj modeli 1.1-1.5 - idzie wtedy między innymi podmienić procesor na szybszy czy dolutować dodatkową kość ramu - wtedy dzięki XBMC nawet 1080i (p chyba też ) tej konsoli nie straszne Jest to także świetna maszynka do emulacji.
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post