Dyskusja: Dyskusje rowerowe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.05.2016, 10:53   #1017
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a czy Ty myslisz, ze Uvexy sa robione inaczej?
zreszta napisalem - mam okulary, z aktore zaplacilem cos kolo 3 USD (kilka lat, wiec nawet w historii nie srawdze) i sa polaryzacyjne
i w dodatku sa o wiele lepsze (jakosc wykonania) od tanich modeli z popularnych sklepow sportowych

kupujac kolejne na pewno poszukiwania zaczne od chinczyka, moze nie za poltora dolara - raczej czegos polaryzacyjnego i z filtrem (bo MUSI byc) i pewnie z przeznaczeniem do ASG (czy jak sie ta walka na kulki nazywa - z tego wynika odpowiednia elastycznosc oprawek i wytrzymalosc calosci)
i takie cos idealnie sie mi sprawdza na rowerze, przy bieganiu, w samochodzie i na codzien

kazdy robi, jak chce

edit:
az z ciekawosci poguglaem i takie cos mi wyskoczylo
http://www.forum.gazeta-optyka.pl/vi...?t=4369#p14918

Ostatnio zmieniany przez nimal : 06.05.2016 o godz. 11:04
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post