Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.05.2016, 07:10   #65
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez airborne82 Podgląd Wiadomości
Logi mam w podglądzie zdarzeń .
Płyta to MSI Z97 Gaming 3 więc wiesz jakie są tam kontrolery .

teraz testuję na " 40 " i narazie jest w porządku , ale to jeszcze posprawdzam kilka dni .

Na " 55 " w czasie jakby zamrożenia przenoszenia danych w podlądzie zdarzeń mam ... " Podczas operacji stronicowania wykryto błąd urządzenia \Device\CdRom0 " .

Edit : Na "40" trzy płyty odczytane bez problemu , dane przeniesione także bez problemu i żadnych zwolnień w przenoszeniu danych .
W podglądzie zdarzeń czysto przy " 40 " .

Czy to możliwe że prawie nowa " 55tka " zaczyna strajkować ??
" 40tka " jest podpięta pod ten sam kabel i kontroler SATA co " 55tka " .

Jeśli w "40tce" nie wystąpią błędy to by znaczyło że coś w elektronice " 55tki " nawala ??
Bez dokładnego loga to trudno powiedzieć ale wygląda mi to na przerwanie komunikacji między nagrywarką \system\program ... ja stawiam na problemy z stertowniki\kontrolery SATA

Kontrolery chyba 6 x SATA 3 Intel Z97

Tu masz stery od MSI :
https://www.msi.com/Motherboard/supp...ml#down-driver
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post