Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.05.2016, 14:04   #15
dune2
Ban na politykę
 
Data rejestracji: 07.03.2012
Lokalizacja: Sopot
Posty: 573
dune2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Od nowa na nowiutkim prosto z pudełka wyjętym dysku.Nawet nie był formatowany.
Wyjąłem ocz vertex4 128gb który trafił do starszego kompa a na jego miejsce poszedł ten nowiutki mx200 250gb.
W tym kompie o którym mowa był już mx200 250gb ale na gry a ten nowy jest na system.
Wadą tego rozwiązania jest to że w biosie oba są identycznie oznaczone ale nie sądziłem że będą problemy z systemem.

Windows 7 64bit zainstalował się normalnie.Sterowniki płyty głównej i pozostałe także.
Problem był z dźwiękiem i karta graficzną bo pomimo instalacji sterowników karty dźwiękowej (SB audigy) w systemie panowała cisza.
Sterowniki karty graficznej (gtx 670) nie chciały się zainstalować mimo że teoretycznie instalacja trwała.
Za którymś razem gdy wybrałem instalację ekspresową udało się zainstalować sterowniki do grafy i wtedy nagle pojawił się także dźwięk.
Dziwne to wszystko bo programy normalnie się instalują nawet gierka śmiga "heroes 7" ale gdy wybieram aktualizacje windowsa to wyszukiwanie trwa ale niczego nie znajduje nawet gdy upłynie godzina.
Nie wiem czy coś jest nie tak z tym dyskiem czy w kompie coś padło ale takiej sytuacji jeszcze nie miałem.
Windows oczywiście oryginalny na płycie (box) i mam go już parę lat.
Oba crucial mx200 mają od nowości firware MU03.

Transfery w normie

Crucial mx200 - problem ale czy z nim ?-ssd-bench-crucial_ct250mx2-2016-05-14-15-20-41.png

Ostatnio zmieniany przez dune2 : 14.05.2016 o godz. 14:27
dune2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post