Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.06.2016, 20:10   #237
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,290
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
wow :-) jak bym miał 217 to bym po testował lecz niestety nic nowego u mnie ostatnio...
nie ma co nagrywać ani nowej nagrywarki brak :-(
Pionki DVR-117\217 to rzadkie modele w Europie bo były tylko " chwilę " na rynku - za to w Azji\Japonii były ze dwa \trzy lata dłużej na rynku i np: w Chinach stosunkowo łatwo kupić ....kiedyś kupiłem po ~~1$\szt... za DVR-217.... + oczywiście transport do PL....

PS...Ja mam do nagrania BD-R XL 100GB i BR-R DL 50GB ale jakoś nie mogę się zabrać do tego....chyba przez te upały...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline