Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.06.2016, 15:24   #775
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,381
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez groh.v Podgląd Wiadomości
Jeżeli tak wygląda oryginał, to mam to samo. Pytam, bo sprzedawca opatruje aukcję na Ebayu takim zdjęciem:



Trochę płyty już w życiu kupiłem i zawsze na cake była taka folia producenta. Były kiedyś w sprzedaży DVD Verbatima w zwykłej folii - pakowane bodajże po 100 sztuk, bez szpindla, ale ktoś właśnie na cdrinfo pisał, że płyty mogą pochodzić z indyjskich fabryk i nie są najlepszej jakości, więc unikałem takowych.




Rozcieńczyć ten izopropanol? Nawet swoich płyt winylowych, które są czystym kawałkiem PCW, nie traktuję czystym . Dziękuję. Pozdrawiam.

Do mnie przynajmniej od czterech lat te płyty przychodzą już tylko i wyłącznie z tłoczni MEI\Panasonic z kodem producenta MID:MEIT02 .....ale też tylko takie zamawiam ale nie pamiętam już kiedy moi dostawcy mieli by nośnik " czwórki" Verbatim MID:VERBATIMd w ofercie....tak jak pisałem był on naprawdę bardzo krótko na rynku.....

Ja bym bardzo dokładnie pod dobrym światłem obejrzał powierzchnię płyty ....jeżeli jest czysta to nie ma moim zdaniem ani izopropanolem ani temperaturą sensu ich traktować ....


Screen właściwości moich Verbatim BD-R DL 50GB jakie od dłużnego czasu w takich opakowaniach do mnie przychodzą ...

Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16-2015-07-24_07-01-47.png

Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16-verb-bdr-209.png

Pioneer BDR-209\S09 BD-R x16-2015-07-24_07-08-59.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post