Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.06.2016, 14:33   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez negatyw001 Podgląd Wiadomości
W Nero?

Nie ustawiałem. Co daje ta opcja i czym to jest?
Czy w ustawieniach DVDFab - niczego nie muszę zmieniać?


Verbatim BD-R 25gb.
Nagrany na LiteOn IHBS112.
Odtwarzany na stacjonarnym LG BD550 z firmware: 242_LG_BD550_Firmware_System_BD5.242.00_19.10.2011 .

Zrobiłem równolegle kopię Nero z odpalonym AnyDVD w tle.
Kopia chodzi jak złoto - też na stacjonarnym!

Tak więc knyf leży w samej strukturze kopii?
Na co w tym momencie, proponujesz zwrócić uwagę?
Jeżeli w Nero nagrywasz BD , wrzucając zawartość do 2 folderów BDMV, + CERTIFICATE jako BLuRay UDF to trzeba ręcznie ustawić UDF 2.50

Jeżeli nie działa kopia tylko z DVDFab to niestety najprościej zmienić program...
Najpewniej jakiś jest babol \problem z deszyfracją klucza AACS \Zabezpieczeń typu BD+ itp itd..w w\w tytule filmu lub jakiś błąd tymczasowy w czasie remastera\ może zmiana jakiś ustawień pomoże ale to przy czasie potrzebnym do remastera i testów wymaga trochę czasu.... itp itd..
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post