Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.06.2016, 21:18   #51
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ethar Podgląd Wiadomości
To akurat wiem - tylko treść wypowiedzi brzmiała jakby Flasher dostał upgrade'u i wspierał "wyższe" modelce konsol np CECH-3xxx



I właśnie ponoć tego w domu się nie robi - jeden nie właściwy ruch (pasta zaschnięta to ciężko "odkleić" od płyty - muśniesz coś i mobo do wymiany... A z chęcią bym wymienił sobie pod IHSem...

EDIT a ten gościu to chyba Spox_2 z serwisu z krakowa:

http://ps3-hack.pl/forum/post26465.html

Niech ktoś to potwierdzi

EDIT 2 Tak to on

"Koszt wymiany past pod IHS w CPU + GPU = 100 zł w naszym serwisie."

https://www.youtube.com/watch?v=BwxK5TAoKV4 - jak patrze na ten filmik to zawsze dostaje pewnego rodzaju "uniesienia" ;DD
Ja to robilem wymiane pasty pod IHS nie jedno krotnie i nie trzeba ukonczyc MIT zeby to wykonac wystarczy pewna reka i duzo cierpliwosci i robic POWOLI

Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
Konsola, utrzymuje "na oko" poprawne temperatury (mam OFW, nie zamierzam wgrywać CFW), chciałem zmienić pastę profilaktycznie. Dobra zostawaim na tę chwilę tak jak jest.
Urządzenie nie było rozkręcane, jest jeszcze oryginalna plomba.
to ze jest ori plomba nie gwarantuje tego ze nie byla rozbierana i na oko to chlop w szpitalu umarl kwesta jak wentylatory chodza w pelni sprawnej konsoli praktycznie sa nieslyszalne w czasie grania.

Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Gratuluję zakupu Jak konsola działa prawidłowo to nic nie grzebać. Ja rozkręciłem swoją po kilku latach bo myślałem, że będzie dużo kurzu i brudu, a tam prawie nic, czyściutko. Nie wiem gdzie trzeba trzymać ten sprzęt, aby konsola wyglądała jak na niektórych filmikach z YT.

Dość ważna rzecz, jak dłużej pograsz to nie wyłączaj od razu konsoli tylko wyjdź do XMB i poczekaj aż się ochłodzi i wentylatory zwolnią. To znacznie wydłuży jej życie.

Jako pierwszą grę polecam Uncharted 2
Bajka z tymi wentylatorami jak prad przestaje plynac to procesor przestaje generowac cieplo , idac ta mysla to trzeba by kazdy PC ostudzic przed wylaczeniem

Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
To tak jak w samochodzie z turbiną

Widzisz, dostałem Uncharted 2 wraz z konsolą
W co jeszcze warto haratnąć?
Załącznik 79162
Kolejna bajka to nie sa lata 80 i nie trzeba chlodzic turbin w autach , pomijam fakt ze nigdy nie wymagaly chlodzenia tak samo jak to ze auto musi popracowac w zimie na wolnych itd. za duzo bredni Zientarskiego sie nasluchaliscie towazyszu
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post