Dyskusja: [Muzeum] Yamaha CRW4260t SCSI 1998r.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.07.2016, 14:00   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
No ja mam niemały problem z interpretacją tych wyników, przyznaję

Narobiłeś mi ochoty na yamahę, ciekawe jak poradzi sobie z AZO. Audio CD Verbatima chyba też mają podłoże AZO (coś, jak kiedyś seria Color CD-R).
Oby więcej takich sprzętów
Trudno powiedzieć jak sobie poradzi z nowymi innymi nośnikami..... Z Ritek CD-R poradziła sobie dobrze ...jedyne dostepne przekładnie zapisu to x1 , x2 , x4 ....
Maksymalny odczyt x6 .....
Trzeba pamiętać że sprzęt soft ma z 1998r , czyli strategie dla nośników CD-R x1-4 , jest trochę nowszy firmware 1.0q ale żeby zaktualizować sprzęt to trzeba kilka dyskietek napisać i pod DOS-em walczyć ....też trzeba zapomnieć o aktualizacji sprzętu na kontrolerze PC-E SCSI .....
To cud że rozpoznaje nowe nośniki i nagrywa....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post