Dyskusja: ImgBurn
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.07.2016, 08:09   #20
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
czytałem wczoraj ale poszłem spać

robiłem tak tworzyłem obraz ISO ale on domyślnie dzieli go tak samo 50/50

nagrywam dla znajomego seriale i żeby cały sezon był na jednej płycie więc całość zajmuje około 5-6GB
z danymi to bez znaczenie "chyba" gdzie będzie Layer Break
wpisywałem wartość w ImgBurn na L0 ale on chyba nie reaguje na to

zrobie tak jak piszesz ale to co ładuje plik ISO a ten drugi plik to co ? samoistnie zaciągnie informacje ImgBurn ?
Tak dokładnie wskazujesz plik do zapisu xxx.dvd \ przynajmniej tak w przypadku gier XBOX XGD2\XGD3 to działa ...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post