Dyskusja: PlexUtilities
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.07.2016, 21:09   #8
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
obecnie mam tak

pod Marvel 6G Samsunga SSD i Caviar Black

pod ICH10R -Pioneer S09
-iHBS112
-iHAS124 A
-iHAS124 B
pod Gigabyte IDE - Plextora 755
- Benq 1640

HXD mam od początku - Disable nie wiem od czego to
ch sata mode - ide
sata port 0-3 native mode - zmienie na disable
eSATA Controller - disabled

gsata 6_7 mode - mogę zmienić na IDE ale może być problem bo system mam na AHCI zainstalowany i nie wiem czy się uruchomi

gsata 8_9 - disabled to testu wyłączę ale tak to nie bardzo bo mam 2x IDE :-) a to jest cenne dla mnie

tylko wszystko jutro bo dziś... już nie dam rady majstrować przy kompie :-)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post