Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.07.2016, 10:37   #11
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,381
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez asekx Podgląd Wiadomości
Wgrywałem takie jak było na twoich fotkach PLEXTOR.PX-850A.1.08.stock ale nic nie zmieniło bo nie użyłem nie tego Epromm utility ... tylko ten zwykły gdzie jest tylko zapis i odczyt. Na teraz nie mam ani aplikacji i FW. Jak możesz to podaj jakiś namiar !
Wgrywasz soft od iHAP 122-8\ Plextor PX-850A

Musisz mieć odblokowany \lub bin do Plextor PX-871A\L871A ...

Jeżeli napęd jest jeszcze żywy to masz niesamowite szczęście...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post