Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.07.2016, 21:30   #17
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A co ma za znaczenie ssd pod sata0 a to i tak nie daje gwarancji, reszta to loteria
No ma...skoro napisał, że
Cytat:
Wydaje mi się, że mam do wyboru cztery dziurki na trzy napędy. Pomijam oczywiście systemowy ssd, który jest gdzie indziej.
Czyli gdzie i jak?

PS Ze strony Asusa:
1 x 1 gniazdo M.2 Socket 3, M.2 X4 with M Key design, type 2230/2242/2260/2280/22110 storage devices support (Support PCIE SSD only)*1
*1:Kiedy gniazdo M.2 typu 3 działa w trybie SATA, port SATA 1 jest zablokowany.

Niech ktoś anglolepszy ode mnie to przetłumaczy i zinterpretuje.
Z nowymi mobo zawsze są jazdy na początku z różnymi niekompatybilnościami, później wychodzą nowe biosy i ludzie uczą się sobie z tym radzić.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 23.07.2016 o godz. 21:36
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post