Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.07.2016, 20:19   #1
kacrudy
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 28.07.2016
Posty: 9
kacrudy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD-Video: dwuwarstwowa, ale 49 GB danych

Witam. Mam dwuwarstwową, oryginalną płytę DVD-Video z filmem. Jest ona, oczywiście, zabezpieczona i starałem się ją przekopiować na komputer. Niestety, DVD Shrink poległ (podczas analizy doszedł do 10% i wywalił błąd CRC). Dziwne to, ponieważ płyta nie jest w ogóle porysowana (ani jednej ryski). Wszedłem w zawartość płyty. Tam okazało się, że folder VIDEO_TS ma... 49,1 GB danych. Pliki VOB też dziwne: od VTS_02_1.VOB zaczyna się film i trwa około piętnaście minut. Dalej są VTS_02_2.VOB, aż do VTS_02_6.VOB, z tym że... one zajmują 0 bajtów, nie pokazują w ogóle filmu, ale we właściwościach mają dane (bitrate, audio itd.). Dalej są bonusy i takie tam. Natomiast przy VTS_13_1.VOB zaczyna się najciekawsze: od tego pliku aż do VTS_13_9.VOB nie ma nic, ale zajmują one po 1 GB, mają dane itd. To samo przy 14, 15, 16 i 17. DVD Decrypter daje radę, ale on kopiuje 1:1, a ja nie mam czasu (ani miejsca na dysku), aby tak uczynić. Jeśli to ważne (ale chyba raczej oczywiste), Windows Media Player wszystko odczytuje prawidłowo, jest cały film, bonusy a nawet zwiastuny, których w VOB-ach w ogóle nie ma.
kacrudy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online