Dyskusja: HENkaku
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.07.2016, 01:45   #9
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ok, na chwilę obecną wiem, że działa VHBL (PSP usermode exploit) ale niestety nie działa TN-V czy ARK (PSP kernel exploit), więc na chwilę obecną nici z emulacji PSP. Czekam na potwierdzenie co z "bańkami" stworzonymi za pomocą PSOne Loadera.

Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Ale nie działa dlaczego? Chodzi o sposób uruchomienia czy o coś innego? Z tego co czytałem to oprogramowanie będzie się instalowało z paczek VPK (coś na wzór Install PKG z CellOS?). obecne homebrew są z tego co widzę jako podpisane pliki wykonywalne *.velf (coś jak *.self dla PS3). Co więc stoi na przeszkodzie aby uruchamiać je z poziomu jakiegoś shella (VitaShell/MoleculeShell)?
Generalnie z tego co się dowiedziałem to odpalić można każdy homebrew przygotowany z myślą o Rejuvenate ale musi być odpowiednio do tego przystosowany, więc potrzebna jest ponowna rekompilacja.

Poza wspomnianym brakiem PSP kernel exploit (został spatchowany w 3.60) według mnie największą bolączką jest fakt, że gdy uruchomimy ponownie konsolę i chcemy wczytać ponownie HENKaku to trzeba wejść na stronę www i ponownie wczytać exploit, co za tym idzie trzeba być online - co w Vicie bez 3G może być lekko uciążliwe - czekam na wersję offline strony do wczytania lokalnie z karty pamięci
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post