Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.08.2016, 06:55   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pumik Podgląd Wiadomości
Problem w tym, że nawet starsze wydania filmów nie są odtwarzane. Próbowałem też z filmami, które mam na dysku.Po powrocie do poprzedniej wersji problem znika, ale tylko ze płytami starszymi. Dziwne i ciekawe.
U mnie nie mam żadnego problemu ze starszymi wersjami zabezpieczeń \sprawdzone na dwóch napędach-starym Asus BW-12B1ST i najnowszym LG BH16NS55.. Nie mam w domu akurat nic nowszego ale podejrzewam że program jeżeli deszyfruje określone klucze to też z innymi działa ,.... ale oczywiście u mnie dostęp do serwera z metadanymi ......
Jeżeli masz legalny klucz to tylko pomoc techniczna jest tu w stanie pomóc \program jest bardzo skomplikowany\ ma ciągle wiele problemów w określonych konfiguracjach hardware\ software ...
Czasami wysyłają nawet fix które pomagają właśnie w takich problemach...

Problem z Blu Ray Deadpool-2016-08-15_07-54-16.png

Problem z Blu Ray Deadpool-2016-08-15_07-54-35.png
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post