Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.09.2016, 15:02   #5
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Ja... tak go naprawiałem młotkiem i kowadłem..
Napęd od @groh.v dotarł w idealnym stanie wizualnym + pełna zawartość \komplet karton fabryczny ....
Zmieniłem mu na czas remontu obudowę na jakiegoś trupa żeby lakieru nie porysować.... czeka go jeszcze trochę testów w budach na kontrolerze IDE\ATA....
U mnie to wygląda podobnie
Nic na siłę - wszystko młotkiem

Plextor to czołg, prawdziwy, żadna wojna mu nie straszna
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post