Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.09.2016, 17:22   #7
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez dzierzakm Podgląd Wiadomości
Witam. Jestem tu po raz pierwszy w dodatku ślepy na jedno oko po operacji, więc grzebanie w sieci i czytanie sprawia mi nieco problemów. Potrzebuję pomocy w nastepującej kwestii. Mam kupiony program do rozwiązywania testów na prawo jazdy, niestety działa on tylko w Windowsie, a mój komputer to iMac. Mam też tablet 2in1 Lenovo na którym chciałem uruchomić obraz płyty. Niestety płyta jest zabezpieczona i nie mogę z niej korzystać.
Pytanie. Czy jest jakaś wirtualna maszyna która odtworzy obraz z pendriva lub może jakiś inny sposób. Zależy mi na korzystaniu z komputera przenośnego, a nie instalowaniu Windows na Maca.
Dodam, że mam ponad 50 lat i choć jestem zaawansowanym użytkownikiem to prosiłbym o w miarę proste odpowiedzi
Tez mi taka dali, od razu wyladowala w koszu. Do testow przygotowywalem sie za pomoca jakiejs aplikacji za $ 0.99. Nie dosc ze pytania byly bardziej aktualne, to jeszcze moglem robic testy w kazdym miejscu w ktorym mialem ze soba iPhone'a i to rozwiazanie polecam.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post