Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.10.2016, 20:44   #1
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Samowolka Parkingowa :)

Witam

Mam dziś do Was pytanie z gatunku dziwnych i w sumie nie pasujących zupełnie do tematyki forum ale co mi tam może ktoś akurat miał podobny problem

Przed domem (mieszkaniem) mam wjazd na podwórko, na którym nie ma już miejsca na to abym mógł parkować swój samochód, więc pozostawiam go obok wjazdu pod murem sąsiadującego ze mną sklepu. Do dziś fragment ziemi nie był w żaden sposób oznakowany lecz właściciel sklepu postanowił na ścianie wywiesić coś co przypomina znak Parking z tabliczką, że jest to Parking dla właścicieli, pracowników i klientów sklepu w godzinach otwarcia. Oczywiście fragment (poszerzenie) wjazdu o którym mowa nie jest jego własnością tylko gminy. Nie ma też tam na ten moment żadnych wyznaczonych miejsc postojowych... i tu rodzi się pytanie czy mogę nadal parkować w tym miejscu i czy ewentualnie mogę w jakiś sposób zostać ukarany przez Policję lub SM za postój w tym miejscu?
Dzięki za odpowiedzi
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online