Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.10.2016, 19:37   #7
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
550 Ti powinno wystarczyć, choć tu nie ma wielkiej różnicy cenowej. Sam mam 550 Ti, właśnie dlatego wybrałem do porównania, bo wiem że do starszych komputerów to rozsądny wybór. Od lat gram raczej regularnie, ale raczej bardzo mało, dlatego szkoda mi hajsu na modyfikację kompa za kilka koła - ale co ciekawe, nie mam też potrzeby, bo przy ultrastarym C2D E8500 (tylko tyćko podkręconym) i tą kartą mogę - nieustannie zdziwiony, że nie mam pokazu slajdów - grać w praktycznie co chcę.

Ok, ja stary dziadek jestem i na przykład jeszcze nie grałem u siebie w takie tytuły jak Wiedźmak 3 czy GTA V, ale intiernet za pośrednictwem Jutuba mówi mi, że też się da, aczkolwiek odpuszczając nieco przy suwaczkach
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post