Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.10.2016, 02:42   #35
dune2
Ban na politykę
 
Data rejestracji: 07.03.2012
Lokalizacja: Sopot
Posty: 573
dune2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
dune2, absolutnie się zgodzę, oczywiście nie każdym napędem będziesz w stanie je wypalić, ale jak już zapiszesz to i z trwałością jakoś specjalnie nie ma problemu, chociaż mam najstarszą płytę HP DL wypaloną 1,5 roku temu, zobaczymy jak dalej będzie się sprawowała - póki co co jakiś czas odpalana od A do Z i bez zarzutu
To chyba mam farta bo zarówno bdr207 jak i ihas124 pali je dobrze
No ale dl są tylko dobre i oceny bardzo dobrej bym nie dał natomiast hp dvd+r to moim skromnym zdaniem obecnie najlepsze płyty dvd dostepne na rynku i nawet stacjonarny pionek dvr 555 hs pali je tak jakby cofnął się w czasie do 2007 roku a mamy przecież już niemal 2017

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Rozmawiałem z M4 o resecie limitu głosowania raz do roku , jeżeli się nie da ...trzeba będzie z rokiem 2017r. pomyśleć o resecie wyników+głosów użytkowników ...
Zobaczymy czy cokolwiek da się z tym tematem zrobić ..
Myślę że co roku powinien być reset wyników bo jakość nośników jest zmienna jak nastroje kibiców polskiej reprezentacji w piłce nożnej
Parę lat temu nawet nie wiedziałem że hp ma płyty a teraz zamawiam co miesiąc 100-200 szt dvd+r i palą się doskonale niemal bez wpadek

Ostatnio zmieniany przez dune2 : 15.10.2016 o godz. 02:49
dune2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post