Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.10.2016, 18:36   #1
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
[PS2] Polska paczka językowa dla OPL (beta)

Jakoż że nie najlepiej idzie mi tłumaczenie z angielskiego na polski, a poprzedni tłumacz (dragolice) jakoś na razie się nie odzywa,
więc może by tak uaktualnić nasze tłumaczenie.

Byłbym wdzięczny za pomoc i sugestie (o*ie**ol też mile widziany).

Mam problem z:

Zamiast słowa cheaty można użyć pomagacze (nie lepiej zaakceptowane przez większość graczy 'kody'?), ale nie wiem jak to będzie pasowało.

Dodatkowo wrzucam paczkę z polskim tłumaczeniem (dragolice), oryginalny plik z angielskim szablonem.

Najnowsza wersja 0.21 dostępna jest tutaj:
[PS2] Polska paczka językowa dla OPL (beta).

Dodatkowo dołączam link do archiwum językowego, jakby ktoś inny chciał przetłumaczyć:
https://mega.nz/#!Ypg0DY6a!NDSEDraFW...ekpQ-msezb72Io.

Q: Gdzie wrzucić to tłumaczenie na kartę pamięci?
  • A: Pliki ("font_Polish.ttf" i "lang_Polish.lng") wrzucamy do folderu OPL (mc?:/OPL):

    Może to być zarówno "mc0:/" jak i "mc1:/".
Q: Gdzie wrzucić to tłumaczenie na inne urządzenia (HDD, USB)?
  • A: Dla HDD pliki ("font_Polish.ttf" i "lang_Polish.lng") wrzucamy do folderu LNG znajdującego się w folderze hdd0:/+OPL/LNG:


  • A: Dla USB pliki ("font_Polish.ttf" i "lang_Polish.lng") wrzucamy do folderu LNG znajdującego się w katalogu głównym (mass:/LNG):
Q: Jak zmienić język w ustawieniach OPL?
  1. A: Uruchamiamy OPL

  2. Wchodzimy w "Display Settings":


  3. Szukamy "Language", naciskamy "X".
    Za pomocą krzyżaka (dół, góra) zmieniamy język:


  4. Po zmianie klikamy "OK" i powinniśmy mieć polski język.

Ostatnio zmieniany przez Jolek : 08.11.2019 o godz. 18:31 Powód: wyszła wersja 0.21
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online