Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.10.2016, 11:53   #3
dominikzw
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 05.02.2013
Posty: 40
dominikzw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W katalogu jar/00000/mam pliki *.png z menu. Na chwilę obecną nie mam nagrywarki blu-ray żeby można było nagrać i sprawdzić na odtwarzaczu. Próbuje to sprawdzić na komputerze i za chiny mi to nie wychodzi. Robię obraz całego filmy do iso, tworzę wirtualny napęd blu-ray. Montuję ten pliko iso do tego napędu. Próbowałem uruchomić z tego wirtualnego napędu zarówno przez media player classic (plik-otwórz bd) oraz przez VLC media player i efekt jest taki sam czyli uruchamia się od razu film bez żadnego menu.
Zrobiłem test taki że mam film na płycie blu-ray na odtwarzaczu od razu jest menu. Robie obraz tej płyty do iso i analogicznie montuje jako wirualny napęd, film tak samo przez te dwa programy uruchamia się bez żadnego menu.
Więc nie wiem jak mam uruchomić na komputerze film blu-ray żeby sprawdzić czy jest menu czy nie.....
Ktoś pomoże?

Zainstalowałem windvd, w momencie jak do napędu wirtualnego dodam iso filmu który jest z oryginału to windvd uruchamia i jest menu.
Zrobiłem jeszcze raz kopiowanie z DVD na blu-ray programem dvdfab9 żeby od razu zapisał do iso. Po 42 minutach plik został utworzony. podpisam go pod dysk wirtualny i uruchamiam identycznie przez windvd - dostaje komunikat nieznany nośnik.
Gdy plik index.bdmv uruchomie np. przez media player classic film uruchamia się ale dalej bez żadnego menu.
Więc czy ja coś źle robie w programie dvdfab żeby skopiować z dvd na format blu-ray (wybieram kopiuj - do blu-ray)

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 23.10.2016 o godz. 15:36
dominikzw jest offline   Odpowiedz cytując ten post