Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.10.2016, 12:41   #32
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez SAAREMA Podgląd Wiadomości
Dla tej konkretnie płyty foobar pokazuje: 1 bit; 2822400 Hz
Masz w obrazie sygnał DSD. Czy to się da odtworzyć inaczej niż nagrywając iso na DVD i odtwarzając w stacjonarce radzącej sobie z takimi danymi nie wiem.

Cytat:
Napisany przez SAAREMA Podgląd Wiadomości
To zapytam z ciekawości: płytę taką nagrywa się na DVD w np. ImgBurn (nigdy nie używałem) jako dane? A później odtwarzacz stacjonarny czyta to bez problemu? Ponieważ nie mam takiego nie sprawdzę. A komputerowy napęd DVD, lub BD + foobar będzie też to prawidłowo odczytywał?
Nagrywasz po prostu cały obraz, nie jest to typowy format danych jak przy DVD. Tutaj można o tym poczytać w sekcji "Struktura płyty SACD". Pewnie płyta nie będzie prawidłowo widoczna na napędach w systemie, tylko jakieś wtyczki albo specjalne oprogramowanie rozpoznające strukturę SACD.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post