Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.11.2016, 09:10   #638
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Metalmania 2017

Moje początki rok 2002 pierwsza Metalmania to było to muzyka muzyka i jeszcze raz muzyka pod pojęciem ogólnego Heavy Metalu było wszystko i to było najpiękniejsze. i tak do 2008r. rok w rok po czym era Metalmani skończyła się
Festem w 2009.
-przechwytywanie02.png

Mam nadzieje że uda się wskrzesić ducha tamtych imprez zobaczymy

Bo kolejny open air festiwal i spędowisko pijanych *****i mnie nie rajcuje.
a w między czasie trochę tego odwiedziłem i zawsze ludzie pytają czemu wydaje XXX zł żeby zobaczyć tylko jeden zespół i potem jadę do domu jak tam impreza się jeszcze toczy :-) eh. uczucie bezcenne :-) jak oddaje pierwszej napotkanej osobie swoja wejściówkę po zobaczeniu tego na co przyjechałem :-)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post