Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.11.2016, 19:11   #12
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
YT nie przemawia do mnie,co innego zobaczyć a co innego zagrać, wszystko zalezy jaki sie ma komp - na YT moze wygladac bajka a u kogos jak kupa poza tym np. w moim przypadku Dead Space genialnie wyglądał,miał klimat ale jak zagrałem to sie do tego widoku i interfejsu nie umiałem przekonać, zresztą jak w ciągu roku zagram w 3 gry to jest dużo .

Przestań mi tu herezje siać o okradaniu producentów, tak się dobrze gada jak się u mamusi mieszka bez zobowiązań , jak pisałem mam dużo ori muzyki i kilkanaście gier, sprawdzę coś jest ok kupuje ori, jest szit to kasuje.
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post