Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.11.2016, 10:10   #44
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
:-) e tam dajecie rady

technologia wypuszczona na sam koniec tylko w jednym modelu no i to już w erze BD-R miała bardzo małe szanse zyskania popularności

ciesze się że mam możliwość testowania i posiadania 1szt. Pioneera DVR-217 zachowanego w b.dobrym stanie :-)

ciekawi mnie dlaczego wybór prędkości nie działa tylko nagrywarka sobie sama reguluje jakie kolwiek info na temat tej funkcji pisałeś blackened2687 ma instrukcje w #*@*#@$A%& czyli nic nie rozumiemy.

wyniki zapisu z Audio Optimized Write są b.dobre można powiedzieć idealne na każdym nośniku cokolwiek byś nie wypalił. płyty testowałem w Car Audio wielu modelach wszystkie startują bezproblemowo głównie za sprawa b.niskiego jittera
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post