Dyskusja: Nowy moderator
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2016, 20:52   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to już tyle czasu
Chyba was nie pognębiłem za bardzo

Wracając do tematu.
Od dziś, czyli 05-12-2016 etatu podjął się misiozol. Będzie współpracował z ekipą działu Napędy optyczne CD, Napędy optyczne DVD, Różne ze szczególnym naciskiem na uruchomienie i rozkręcenie, od dawna niedomagającego, działu Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV).

Zacytuję Barteza: Witamy na pokładzie

Mam nadzieję, że pomożecie swoim udziałem w rozwoju tego działu forum. Tematów jest wiele, technika pędzi do przodu że trudno nadążyć. Jednym słowem jest o czym pisać.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline