Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2016, 13:46   #24
Rocky41
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 17.01.2015
Posty: 118
Rocky41 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeśli chodzi o ten dysk, to u siebie na konsoli w zakładce dysk twardy znalazłem takie informacje jak, hasło dysku, Klucz, Stan blokady : pisze obok nie zablokowany - źle czy dobrze ? Model, nr. seryjny, temperatura, ilość operacji, Firmware. Są jeszcze takie zakładki jak Podsumowanie, Partycje, dvd-rom, sieć, wideo, sprzęt. Nie wiem czy tu są jeszcze jakieś przydatne informacje ? Wolałbym uniknąć grzebania w nim bo coś mogę zepsuć. Swoją drogą ten dysk ma tylko 80 gb, i zastanawiam się czy nie zmienić go na coś większego 250 – 500 gb. Obawiam się tylko czy bym sobie poradził z wgrywaniem na niego xbmc. Czy tu wystarczy tylko wypalić płytkę z auto-installerem, włożyć ją do napędu konsoli i całe to xmbc się zainstaluje ? Wybacz takie pytania – zielony jestem Choć żeby nie było twoje informacje o xboxie przeczytałem



Natomiast jeśli chodzi o te emulatory to przynajmniej z emulatorem snesa znalazłem rozwiązanie, a okazało się nim być – inny format romów. Mam emulator o nazwie SnesBox i chyba on czyta tylko romy z rozszerzeniem : SMC. Wcześniej wrzuciłem z innym rozszerzeniem. Natomiast z Mame nadal xbox nie widzi tych które wrzuciłem. Ich format wygląda tak : nazwa gry. Zip. I takie też romy wrzuciłem.
Wracając do Twojego pytania o moją obsługę ftp, to może napiszę co robiłem- nie ukrywam że może i coś mieszam, choć skoro widzę z poziomu PC, dysk w Xboxie, to może nie jest tak źle. Pierwsze co zrobiłem to podłączyłem konsolę do mojego modemu za pomocą kabla Ethernet. Taki mniej więcej :
https://www.google.pl/search?q=kabel...2ZKDyyv4tPM%3A
Na Total Commanderze przez FTP „wszedłem” na Xbox. Pojawiły się takie partycje : C,D,E,F,Q. W dysku E znalazłem folder emus i tam konkretne emulatory. Do niektórych z nich przekopiowałem kilka romów – oczywiście do folderów oznaczonych jako roms. I tak np. z poziomu PC widać że te romy się przekopiowały i są na dysku Xboxa. Ale np. w emulatorze Mame, uruchamianego już z poziomu Xbox w ogóle tych romów nie ma. Nie wie czy coś jeszcze trzeba zrobić ? Czy może te romy które ja wrzuciłem, mogą być np. nie przystosowane pod działanie na Xboksie ?

Rocky41 jest offline   Odpowiedz cytując ten post