Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2016, 22:35   #773
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,370
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie kilka dni temu leżał śnieg i było w okolicach -2, potem zaczął wiać wiatr na poziomie tak 50-60% halnego i w ciągu kilku godzin temperatura wzrosła do 8 stopni - śnieg zniknął w jeden dzień, nawet wilgoć po nim nie została.

Teraz znów zrobiło się wilgotno i temperatura spadła na łeb na szyję, wszystko zamarzło... Miałem dziś problem z otwarciem drzwi bo uszczelka przymarzła, bagażnika z tego samego powodu, wreszcie stałem 5 minut na wietrze i odlepiałem wycieraczki od szyby i to mimo tego że na dole jest podgrzewana elektrycznie

Jujek, może pociągnę od Ciebie rurę, wstawi się grundfosa i trochę tego golfsztromu będę Ci podbierał?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post