Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.12.2016, 21:47   #775
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z plus 8 zrobiło się -7 w nocy, samochód zamarzł, wszystko, na szybie w środku było więcej lodu niż na zewnątrz, ponieważ 2 noce w nim spędziłem śpiąc na pace i pilnując miejsc dla reklamiarzy, to nachuchałem ostro, zamarzły też hamulce z tyłu i prawe koło, o drzwiach i zamkach nie będę wspominał...

Gaz popiernicza, a bez kominka w domu jest tak sobie... znaczy tak jak było ustawione, 18 stopni, nie miał kto palić, bo od 14stej w niedziele byłem w robocie z małą przerwą na spanie w domu, w zeszłą noc.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post