Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.12.2016, 18:02   #5165
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Chciałbym wymienić iPhone'a 6 na coś nowego. Mam go dwa lata, a po takim czasie już mi się nudzi stara słuchawka. Nie żebym był niezadowolony, bateria trzyma minimum pełną dobę, system śmiga płynnie i stabilnie, właściwie na nic nie narzekam, ale potrzebuję zmiany dla własnego widzimisię i samego faktu posiadania czegoś innego.
Kupiłbym Xiaomi Mi5, narzeczona ma już drugi miesiąc i jest mega zadowolona, ale... no właśnie - szukam czegoś z indukcyjnym ładowaniem, w pracy w biurze mam monitor z ładowarką w podstawie do bezprzewodowego ładowania - telefon i tak tam leży od niechcenia przez osiem godzin, więc miałbym praktycznie zawsze naładowany i odpadłby problem wiecznego zamartwiania się o to gdzie jest wtyczka i czy na pewno nie zapomniałem go na noc podłączyć.
Które właściwie telefony mają indukcyjne ładowanie poza Galaxy z serii S6 i S7? Ciężko dotrzeć do takich informacji.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post