Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.12.2016, 12:19   #3
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,265
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W momencie, kiedy przeczytałem linijkę:

Cytat:
- Tylko nowe / używki mnie nie interesują
zrezygnowałem z odpowiedzi.

Po pierwsze dlatego, że wybór rzeczywiście jest ogromny, jakbym zawodowo zajmował się instalatorstwem - mógłbym się wypowiedzieć. A tak - znam to, co znam, co widziałem i słyszałem u znajomych - mało reprezentatywna grupa.

Po drugie, mam większe zaufanie do konstrukcji sprzed piętnastu lat niż obecnych. Ostatnio montowałem nowy TV plus cały zestaw kina domowego u mojej mamy; owszem, telewizor nawet fajny, ale głośniki wyglądają plastikowo i badziewnie.

Przedział cenowy 3000+ pewnie daje sporo większe możliwości, ale jak się czasami przejdę po dziale RTV w jakimś sklepie z elektroniką to nawet te droższe zestawy wydają mi się wykonane byle jak. Pamiętam wieżę z czterema kolumienkami, którą miałem 10 lat temu, kiedy jeszcze mieszkałem w Lublinie; ona naprawdę wypluwała z siebie dźwięk lepszy niż to, co dziś słyszę w niby-to-wspaniałych układach 7.1 rozlokowanych dumnie po całym salonie.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post