Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.12.2016, 22:52   #29
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Ale rozmawiamy o grach, a nie zawartości komputera... Przypominam, że ten temat to podsumowanie generacji i jednym z minusów jest brak kontroli, którą wyszydzasz. Więc rozmawiamy o backupie gier, save'ów gier, trofeów gier i licencji do tychże gier... Jeśli na nich Ci nie zależy jak deklarowałeś, to nie widzę sensu zabierania głosu w sprawie owego growego backupu.
To - że mi nie zależy na backup lokalnych to - moja subiektywna opinia... a tym samym wnosi istotny wątek do dyskusji.

A mianowicie - o sensowności lokalnych kopi tych backup w dobie chmur i rozwiązań producenta... które jak twierdzisz są nie wystarczające...

Nie przytoczyłeś wiarygodnych dowodów - jakoby rozwiązania producenta były nie wystarczające....

Stawiasz tezy... bo zniknie.. bo nie mam na dysku / płytce lokalnie...

Może byś podał dowód zniknięcia serwera... producenta który skutkował brakiem możliwości odpalenia konkretnego tytułu... który spowodował istotną stratę dla użytkownika... który zakupił daną grę...

Poproszę o podanie konkretnych przykładów... może takie są... nie śledzę tego tematu.... więc chętnie się dowiem o takich przypadkach...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post